Products Framing

Construction frames of furniture, cabinets, otdoor kitchens,...

SCS profily umožňují vyrobit mimořádně tuhou konstrukci různých nábytkových zařízení od samostatných přenosných výrobků až po vestavěné kuchyně, koupelny, posezení anebo stavbu různých dekorativních nebo funkčních prostorových skulptur. Výrobky realizované na SCS skeletu mají vysokou nosnost a neomezenou životnost s garancí záruky na ocelový skelet 50 let. Pro skelety výrobků se používá stejný druh pozinkované konstrukční oceli jaký je využíván na výstavbu skeletu domů.

Výrobky postavené na bázi skeletu SCS ( od konferenčních stolků až po kuchyně nebo koupelny ), lze povrchově upravit běžně dostupnými konstrukčními deskami ( OSB3, překližka, MgO a pod...) a následnou dekorací kamennými foliemi ROCKFOIL. Zařízení a nábytek konstruovaný na bázi této unikátní konstrukce je velice pevný, má vysokou nosnost, drží stálý tvar, povrch může být upraven z pravého kamene ( dle použití : kamenné folie ROCKFOIL, pravou kůží, dekorativními plechy, aluminovým kompozitem, dýhovanými HDF, MDF, atd... ), ale jeho hmotnost není vysoká a je srovnatelná se stejně velkým výrobkem vyrobeným z tvrdého masivního dřeva, nebo z dřevokompozitů. 

Výhodou Stalart SCS konstrukcí je vytvoření dutého skeletu do kterého lze zabudovat různé druhy technických vychytávek jako je osvětlení, vyhřívání, zabudování vertikálních dynamických bublinových stěn, atd...např. s možností bezkabelového napájení ze zabudované dobíjecí baterie.

 

 

 

Stalart SCS
Pages
Contact

Central Europe Branch Office :

ROCKFOIL ARTWORK
Co., Ltd. -
odštěpný závod

Address : Polívkova ul. 504/18,

Nová Ulice, 77900 Olomouc

www.rockfoil.cz

rockfoil@seznam.cz

obchod@stalart.biz

+420 732 221 068